Witamy w Groy!

Groy powstał na Śląsku i ma piękną rodzinną tradycję.

Opieramy się na idei, że tłumaczenia można wykonywać lepiej - mogą mieć krótsze terminy realizacji i kosztować mniej oraz być bardziej dopasowane do klienta. Byliśmy zmęczeni złymi tłumaczeniami, drożyzną i brakiem organizacji. Wiedzieliśmy, że rynek da się zmienić.


Pomagamy naszym klientom uzyskać lepsze tłumaczenia przy zachowaniu europejskich standardów i norm. Łączymy nowoczesne technologie z wiedzą lingwistów, native speakerów i specjalistów. 

Łatwiej, taniej, szybciej

Łatwiej

Współpraca z nami jest prosta, możesz rozpocząć ją w ciągu 2 minut. Nie wymagamy umów i pakietów. Zawsze gdy masz pytanie możesz porozmawiać z człowiekiem.

Taniej

Wykonujemy tłumaczenia taniej, abyś mógł zaoszczędzić. Tworzymy technologie, które obniżają koszty i sprawiają, że płacisz mniej.

Szybciej

Wykonujemy tłumaczenia szybciej, bo wiemy jak cenny jest twój czas. Wycenę przygotowujemy w 15 minut. Wspólnie tworzymy lepsze tłumaczenia

W Groy każdy klient jest naszym partnerem. Chcemy wspólnie z wami zmieniać rynek tłumaczeń. Budujemy nowy rodzaj biura tłumaczeń i mamy nadzieję, że do nas dołączycie.


Troszczymy się o nasz zespół i o ludzi, którzy z nami współpracują. Chcemy, żeby wszyscy czuli się dobrze w pracy i byli z niej zadowoleni. Chcesz z nami pracować napisz hr@groy.pl Bezpłatna wycena

Bezpieczeństwo

Wszystkie pliki, które do nas przesyłasz są bezpieczne.

Szybka wycena

Twój czas jest dla nas cenny, nie marnujemy go.

Oszczędność

Zaoszczędź nawet 190 PLN netto na zleceniu.