SKŁAD TŁUMACZENIA

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy usługę odwzorowania tekstu oraz usługę DTP wraz z przygotowaniem do druku. Zaczynamy wykonywać te usługi już podczas tłumaczenia dlatego ostateczny dokument jest przygotowany znacznie szybciej i nie musi być wysyłany dodatkowo do grafików.

Pakiet Office, Gsuite, Open office, itp. 


GRATIS

KOLUMNOWY

 

w cenie


PDFy, zdjęcia, skany (słabej jakości)

GRATIS

1 DO 1


4 PLN netto

1 strona fizyczna

Pakiet Office, Gsuite, Open office, itp.

PDFy, zdjęcia, skany


DTP


15 PLN netto

1 strona fizyczna

Pakiet Office, Gsuite, Open office, itp.

PDFy, zdjęcia, skany

InDesign, PageMager, Photoshop, 

Corel Draw, AutoCAD

 

ODWZOROWANIE

w cenie tłumaczenia

Wszystkie pliki edytowalne najpopularniejszych pakietów biznesowych (MS office, Gsuite, Open office itd...) oraz dobrej jakości pliki nieedytowalne (PDFy, zdjęcia itp.), które można konwertować do formatów edytowalnych poprzez programy do rozpoznawania tekstu.

Odwzorowanie różni się od 1 DO 1 tym, że niektóre fragmenty tłumaczenia mogą być inaczej sformatowane niż oryginał oraz nie zostaną odwzorowane zdjęcia i obrazki, które wymagają pracy grafików.

 

KOLUMNOWY

w cenie tłumaczenia

Większość rodzajów dostępnych formatów. Tłumaczenie zostanie dostarczone w formacie docx, który zawiera dwie kolumny. Jedna to oryginał (Source) druga to tłumaczenia (Target). Tłumaczenie zostaje podzielone na zdania.

Idealny do pracy dla grafików, programistów i osób, które zajmują się dalszym przygotowaniem plików.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 do 1

4 PLN netto za stronę fizyczną

Zachowanie w tłumaczeniu odwzorowania graficznego oryginału 1 do 1. Stosuje się przy edytowalnych plikach, które zawierają słabej jakości zdjęcia, ikony, obrazki lub do plików nieedytowalnych takich jak PDFy, zdjęcia, itp. Których nie można odwzorować poprzez programy do rozpoznawania tekstu.

Praca jest wykonywana przez osoby mające doświadczenie w przygotowywaniu plików 1 do 1. Termin realizacji to ok 50 stron fizycznych dziennie (w zależności od skomplikowania składu).

 

DTP

15 PLN netto za stronę fizyczną

Przygotowanie dokumentów do druku lub publikacji. Obsługujemy większość najbardziej popularnych programów (InDesign, PageMaker, Photosop, Corel Draw, AutoCAD). Wykonujemy również przygotowanie do druku od początku z dokumentów PDF lub dokumentów popularnych pakietów biznesowych.

Skład jest wykonywany przez profesjonalnych grafików. Termin realizacji to ok 30 stron fizycznych dziennie (w zależności od skomplikowania składu).

Czego spodziewać się po GROY Translations?
  • fachowej pomocy i konsultacji w trakcie tłumaczenia;
  • odpowiedniego doboru terminologii i strony stylistycznej tłumaczenia;
  • poufności i wysokiego poziomu zabezpieczeń;
  • tłumaczy posiadających certyfikat bezpieczeństwa ABW do stopnia "ściśle tajne";
  • tłumaczy posiadających najwyższe kompetencje i doświadczenie zdobyte przy tłumaczeniach wykonywanych w całej Europie.