NASZE REFERENCJE

logo_pkp

"GROY Translations wykonuje dla PKP CARGO S.A. usługi tłumaczenia począwszy od 2003 r. Od 2006 roku współpraca pomiędzy PKP CARGO S.A. a GROY Translations odbywa się na podstawie stałej umowy. Zakres usług obejmuje liczne pisemne tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego, czeskiego, niemieckiego na język polski i odwrotnie. PKP CARGO S.A. potwierdza wysoką jakość świadczonych przez GROY Translations usług, terminowość i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Polecamy GROY Translations jako solidnego partnera."


logo_stalexport

"Biuro Tłumaczeń GROY Translations wykonuje dla nas usługi od 2006 roku w zakresie specjalistycznych tłumaczeń pisemnych oraz licznych tłumaczeń ustnych: konsekutywnych i symultanicznych (wraz z niezbędnym zapleczem technicznym) z języka angielskiego, włoskiego, ukraińskiego na język polski oraz z języka polskiego na powyższe obce. Biuro Tłumaczeń GROY Translations podchodzi profesjonalnie do każdego zlecenia, a wykonane przekłady cechują się wysoką jakością merytoryczną. Każde powierzone zlecenie jest oddawane terminowo. Niniejszym polecamy Biuro Tłumaczeń GROY Translations jako solidnego partnera w biznesie."


logo_centrum_projektow

"Przedmiot zamówienia to usługi tłumaczeniowe obejmujące tłumaczenia pisemne (zwykłe oraz przysięgłe), ustne (konsekutywne i symultaniczne), zapewnienie sprzętu niezbędnego do wykonania tłumaczenia, m.in. kabiny, słuchawki, nagłośnienie oraz nagrywanie przebiegu spotkań na terenie Polski oraz poza granicami. Tłumaczenia obejmowały języki: angielski, niemiecki, rosyjski, litweski, ukraiński, białoruski, słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski, słoweński. Centrum Projektów Europejskich potwierdza wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz profesjonalizm. Sposób obsługi oraz dostępność specjalistów GROY Translations jest godna uznania i polecenia. Na podstawie doświadczeń polecamy GROY Translations wszystkim zainteresowanym najwyższym poziomem obsługi."


logo_elektrobudowa

"Nawiązanie współpracy w zakresie tłumaczeń z Biurem Tłumaczeń GROY Translations okazało się trafnym wyborem. Zlecenia realizowane są w pełni terminowo, profesjonalnie przy dużym zaangażowaniu. Firma GROY Translations wykonuje dla nas tłumaczenia specjalistycznych tekstów prawniczych, ekonomicznych i technicznych. We wszystkich przypadkach zlecenia realizowane były w sposób terminowy i wpełni profesjonalny. Potwierdzamy wysoką jakość świadczonych przez Biuro usług, a dotychczasowe doświadczenia we współpracy z GROY Translations pozwalają nam z pełnym przekonaniem polecić jego usługi."


logo_dziedzice

"Walcownia Metali "Dziedzice" S.A. informuje, że firma GROY Translations wykonująca usługi w zakresie tłumaczeń dokumentacji finansowych, technicznych i innych, świadczy nam usługi od wielu lat. Współpraca pomiędzy Walcownią Metali "Dziedzice" S.A. a firmą GROY Translations układa się bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelności, terminowości i zakresu wykonywanych usług. Firma GROY Translations zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera."


logo_pan

W ramach International Mining Forum swoje posiedzenie odbyła grupa ekspertów działająca pod egidą UNECE z siedzibą ONZ w Genewie. Niezbędne w tym zakresie tłumaczenie symultaniczne przez dwa dni obrad zabezpieczyła firma GROY Translations i to zarówno pod kątem technicznego wyposażenia jak i obsługi językowej. Dodatkowo GROY Translations wykonywało także tłumaczenia tekstów technicznych z zakresu górnictwa. Wszystkie działania prowadzone przez GROY Translations w w.w. zakresie odznaczały się wysokim stopniem profesjonalizmu."


logo_mechanizacja

"Od kilku lat współpracujemy z Biurem Tłumaczeń GROY Translations w zakresie usług tłumaczeniowych. Teksty przekazywane do tłumaczenia to dokumenty wysoce specjalistyczne i charakteryzujące się złożoną terminologią, wymagające dużej wiedzy fachowej. Zlecenia były realizowane przede wszystkim w obrębie języków: niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego i innych. Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane w sposób terminowy, rzetelny oraz w najwyższym stopniu profesjonalny."


logo_foster_wheeler

"Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o. o. korzysta z usług Biura Tłumaczeń GROY Translations od 2007 roku. Przekazywane dokumenty do tłumaczenia to w większości dokumentacje techniczne, umowy handlowe, specyfikacje istotnych warunków zamówienia itp. Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o. o. potwierdza wysoką jakość świadczonych usług przez Biuro Tłumaczeń GROY Translations, terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Polecamy Biuro Tłumaczeń GROY Translations, jako solidnego partnera i mamy nadzieję na dalszą współpracę."


logo_em

"Spośród wielu firm specjalizujących się w kompleksowych usługach tłumaczeniowych nawiązaliśmy współpracę z Firmą GROY Translations. Dziś, po wielu latach współpracy i tysiącach przetłumaczonych stron, uważamy, że dokonaliśmy słusznego wyboru. Nasze teksty do tłumaczenia charakteryzują się wysokim stopniem specjalizacji (występuje nietypowa terminologia często nie mająca odpowiedników w języku polskim) i skomplikowania (tabele, rysunki, nietypowe formaty). Mimo tego Firma GROY Translations w sposób fachowy i rzetelny realizuje nasze zlecenia. Tłumaczenia są wykonywane terminowo i w sposób w pełni profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i redakcyjnym."


logo_urzad_wojewodzki

"GROY Translations wykonało dla Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego szereg  usług tłumaczenia pisemnego zwykłego oraz uwierzytelnionego w następujących językach: rosyjski, ukraiński, litewski, angielski, niemiecki. Wartość usług w poszczególnych językach nie jest mniejsza niż 50 000 PLN brutto. Wszystkie usługi zostały wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 15038/2006 (dotyczącą tłumaczeń). Ponadto obsługa administracyjna Biura wykazuje się dużą kulturą osobistą oraz udziela wszelkiej pomocy Urzędowi w celu jak najlepszej realizacji zawartej umowy."