Tłumaczymy języki europejskie i pozaeuropejskie.

Klienci do nas wracają

Tłumaczymy dokumenty, umowy, wyroki, dokumentacje.

Nasza kadra to tłumacze przysięgli oraz specjaliści różnych dziedzin.

BIURO TŁUMACZEŃ GROY TRANSLATIONS

Jesteśmy profesjonalnym Biurem tłumaczeń działającym na rynku od 1990 roku specjalizującym się w wysokiej jakości tłumaczeniach pisemnych tekstów specjalistycznych oraz tłumaczeniach ustnych w różnych konfiguracjach językowych. Współpracujemy z ponad 800 firmami w Polsce i za granicą.

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej pozwala nam na odpowiednie dobranie stylistyki, słownictwa oraz dostosowanie tłumaczenia do potrzeb Klienta oraz dopasowanie przekładu do rynków europejskich i wybranych pozaeuropejskich. Oferujemy zarówno pisemne i ustne tłumaczenia, a także zapewniamy wynajem sprzętu na terenie Europy oraz kompleksową organizację konferencji.

Opracowane procedury (ISO 9001 uzyskane w 2011 roku) wspomagane nowoczesnymi, autorskimi technologiami gwarantują zarówno dokładne i terminowe tłumaczenia, jak i obsługę przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Jeżeli chcą Państwo rozpocząć z nami współpracę prosimy o kontakt telefoniczny z naszym konsultantem od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00. Nasz konsultant udzieli pomocy w wyborze najodpowiedniejszego rodzaju tłumaczenia. Mogą również Państwo skorzystać z formularza "szybka wycena" czynnego całodobowo lub adresu mailowego info@groy.pl