nas

Działamy na rynku tłumaczeń nieprzerwanie od 1990 roku. Zajmujemy się profesjonalnymi tłumaczeniami pisemnymi i tłumaczeniami ustnymi. Przekładamy we wszystkich językach europejskich i wybranych pozaeuropejskich w branżach specjalistycznych. Nasz zespół to ponad 500 doświadczonych tłumaczy, tłumaczy specjalistów (inżynierów, prawników, lekarzy), weryfikatorów, native speakerów i kierowników projektów, którzy konsultują i pomagają Państwu otrzymać tłumaczenie najwyższej jakości.

Wszystkie dokumenty, które do nas trafiają oraz wszystkie zlecenia ustne traktujemy jako poufne. Dla Państwa firm tworzymy zindywidualizowane glosariusze, które pomagają przyśpieszyć i ulepszyć jakość tłumaczenia.

Współpracujemy z największymi firmami i instytucjami w Polsce i Europie, posiadamy bogate referencje i możemy pochwalić się setkami zadowolonych Klientów. Z wieloma współpracujemy już ponad 10 lat! Jesteśmy dyspozycyjni i staramy się rozwiązać najtrudniejsze problemy oraz wykonywać dla Państwa projekty w najkrótszych, możliwych terminach.

Zaufali nam: