Tłumaczymy języki europejskie i pozaeuropejskie.

Klienci do nas wracają

Tłumaczymy dokumenty, umowy, wyroki, dokumentacje.

Nasza kadra to tłumacze przysięgli oraz specjaliści różnych dziedzin.

NASZA MISJA

Misją GROY Translations jest pomoc naszym Klientom w kontaktach zagranicznych poprzez dostarczanie szerokiej gamy usług najwyższej jakości, aby osiągnąć ten cel skupiamy się na:

 

 Oferowaniu najwyższej jakości obsługi i wsparcia Klienta

Dzięki naszej obsłudze i wsparciu Klienta jesteśmy w stanie zmaksymalizować wydajność i skuteczność naszej pracy, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wspieranie wszystkich Klientów przed, w trakcie i po skorzystaniu z naszych usług

 

 Nasi pracownicy i współpracownicy

Pozyskujemy i pracujemy z najlepszymi tłumaczami, korektorami i koordynatorami na polskim rynku, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i językach.

 

 Kompleksowe usługi

Stworzyliśmy kompleksowe usługi w zakresie językowym (szkolenia, tłumaczenia, DTP) dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom profesjonalną obsługę, wskazówki i porady ekspertów dotyczące szerokiej gamy usług językowych.

 

 Proces

Nasze rozwiązania informatyczne zostały zintegrowane z naszymi procesami w jeden efektywny model biznesowy. Nieustannie weryfikujemy i monitorujemy jakość naszej pracy, aby codziennie rozwijać się dla naszych Klientów.

 

NASZA WIZJA

Chcemy stać się największym polskim Biurem Tłumaczeń oraz współpracować na szeroką skalę z Klientami zagranicznymi